Saç Protezi

Saç, hem erkek hem kadın için estetik için önemlidir. Saç bakımı konusu tamamen kadınlarla ilgili değildir. Erkekler için bakımlı saç tutmak kadınlar için olduğu kadar önemlidir. Saç protezi uygulaması tam bu noktada hem erkek hemde kadınlar için kritik bir öneme sahiptir. Saçlarımız en iyi aksesuarımızdır. Saçlar bir dereceye kadar kişiliğinize karakter katar ve hatta kimliğinizi somutlaştırır.

Protez Saç Fiyatları

Saç dökülmeleri aslında bize ailemizin mirasıdır. Her ne kadar mevsimsel saç dökülmeleride olsada aslında en büyük etken aile genlerimizdir ve genetik saç dökülmesinin önüne geçmek pek mümkün olmayacaktır. Saç dökülmesini geciktirmek mümkündür ancak durdurmak neredeyse çok zordur. Protez saç, saçınıza en yakın yapılan bir estetik işlemidir. Peki her şey güzel ancak protez saç fiyatları ne kadardır? sorusu aklınıza geliyor olabilir. Protez saç fiyatları, saç ekimine göre uygundur. Saç protezi, ağrısız ve acısız bir işlemdir. Fiyatlandırma bilgilendirmesi için iletişim bölümünden bize yazabilirsiniz.

Protez Saç Nedir?

Türkiye’de saç ekimi ve protez saç işlemleri çok ilerlemiştir. Sağlık turizmi ile yurtdışından ülkemize saç ekimi ve saç protezi için yıllar içerisinde milyonlarca turist gelmektedir. Bu kadar turisti ülkemizde ağırlamamız bir tesadüf değildir bir başarının örneğidir. Ülkemizde ki hekimler gerçekten bu konuda çok başarılıdır. Protez saç, gerçek saç tellerinin file sistemine düğümlenerek ekilmesidir. Kafanızda ki saçların dökülmüş olduğu açık olan bölge ölçülür ve saçın kalitesi rengine bakılır. Ardından sizin saçınıza en yakın ve en uygun görüntüdeki saç protezi tasarlanır ve kafanıza monte edilir. Saç protezi işlemi yaklaşık 30 dakikada tamamlanabilir, saçınız traş edilir ve kafanıza kolaylıkla monte edilir. Herhangi iğne vesair işlemi yoktur.

Ülkemizde bir çok ünlü protez saç kullanmaktadır. Estetik görünüşüne önem veren insanlar için adeta sihirli bir dokunuştur. Mavi serum gibi içeriği belli olmayan kimyasallar kullanıp sağlınıza zarar vermeyin. Bu tür karışımlar kısa vadede size olumsuz etkisi olmasada ilerleyen zamanlarda size etkilerini gösterecektir. Kafanıza bilmediğiniz şeyleri lütfen sürmeyiniz.

Erkekler için Protez Saç

Protez saç hem erkek hem kadınlara uygulanabilen bir sistemdir. Firmamız ince file altyapısı ile bayanlarada dışarıdan asla anlaşılmayacak protez saç hizmeti vermektedir. Sağlık problemleri nedeniyle dökülen saçlarınıza tekrardan kavuşacaksınız. İstediğiniz saç modelini seçin gelin ve bize gösterin. Deneyimli profesyonel ekibimiz seçtiğinz saç tasarımını protez saçınıza verecek ve sizi mutlu edecek.

Bir önceki yazımız olan Saç ekimi mi Protez Saç mı? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.