Protez Saç Hakkında

Protez saç uygulaması günlük hayatınızı ve işinizi etkilemeyen estetik görüntüye kavuşmanızı sağlayacak sistemdir. Protez saç ülkemizde yıllarca tercih edilmektedir ancak son bir kaç yıl içerisinde yaygınlaşmıştır. Bunun en büyük sebeplerinden biride teknolojinin ilerlemesi ve ülkemizde ki sanatçıların saç ekimi yerine protez saç uygulamasını seçmesidir. Acısız ve hızlı bir işlem olduğu için daha çok tercih edilmektedir.

Size özel tasarımlarla daha şık görünecek ve saçlarınızın dolgunluğunu hissedeceksiniz. Aklınızda ki tüm soruları bizlere iletebilir ya da sitemiz üzerinde gezerek cevapları bulabilirsiniz. Siz değerli müşterilerimizin sorularına cevap vermek, kafanızdaki soru işaretlerini gidermek için burada hizmetinizdeyiz.

Protez Saç; tercihinize göre farklı tasarımların üzerine ‘gerçek ve doğal insan saç tellerinin’ adeta bir dikiş nakış işlemi ile ortaya çıkan estetik ve medikal sistemdir. Kişiye özel olması en büyük özelliğidir; yani uygulamayı yaptırmak isteyen bireyin kendi saçlarına en yakın saç telleri kullanılarak, o kişinin saç çıkış yönü, saç rengi vb. özelliklerine de uyan bir şekilde ortaya çıkarılmaktadır.

Kişinin sorunlu saç bölgesi makina ile traş edilir ve protez saç, özel medikal bantlarıyla bölgeye monte edilir. Bu bantlar 2 ila 4 hafta arası dayanaklıdır. Günlük tüm işlerinizi böylelikle halledebilirsiniz.